Info

Hugo Gerhard Strohl

Japońska Heraldyka

Przekład z niemieckiego Marta Milde. Jedyne w swoim rodzaju, unikalne w świecie opracowanie, przedstawiające 692 herby samurajskie (kamon, mon), wraz z wyjaśnieniem ich znaczenia, nazwą i krótką historią każdego rodu. Autorem książki jest Hugo Gerhard Ströhl, członek honorowy Collegio Araldico w Rzymie, członek stowarzyszenia heraldycznego Zum Kleeblatt w Hanowerze i członek korespondencyjny Szwajcarskiego Stowarzyszenia Heraldycznego. Na kolorowych planszach pokazano także znaki bojowe oraz późniejsze sztandary wojsk cesarskich.

Część encyklopedyczna jest poprzedzona obszernym wstępem omawiającym dzieje herbów od czasów najdawniejszych aż do dzisiaj, z przykładami ich wykorzystania zarówno w średniowiecznej jak i we współczesnej Japonii.

Kup teraz

www.merlin.pl

Księgarnia Internetowa merlin.pl. Najlepsze tytuły w najniższych cenach. Nowości, Bestsellery i Zapowiedzi.

Kup teraz

www.ateneum.net.pl

Hurtownia podręczników i książek Ateneum. Internetowy system zamówień. Sprawdź Nasza ofertę.

Kup teraz

wwww.bonito.pl

Nasza księgarnia internetowa oferuje tanie książki. Nowości wydawnicze przeplatają się tu z klasykami. Umożliwiamy przy tym wygodny zakup w trybie online.

Kup teraz

www.gandalf.com.pl

Najtańsze książki, audiobooki, ebooki - sprzedaż wysyłkowa na Gandalf.com.pl.

Kup teraz

www.livro.pl

Livro.pl to księgarnia internetowa oferująca tanie książki. Atrakcyjne ceny ponad 100 tysięcy książek, rabaty do -35%, szybka i tania dostawa to atuty naszej księgarni. Zapraszamy!

Kup teraz